شرایط گارانتی چاپ کارت ویزیت

شرایط گارانتی چاپ کارت ویزیت

شرایط گارانتی چاپ کارت ویزیت

همکاران و مشتریان گرامی کلیه سفارشات کارت ویزیت فقط با شرایط ذیل مشمول گارانتی تجدید چاپ و یا برگشت وجه می باشد.

تحویل کلیه کارها در محل آدرس تجسم نگار بوده و مسئولیت و پیگیری بار از مبدا تا مقصد با سفارش دهنده است. کلیه بارها صحیح و سالم به شرکت باربری انتخابی شما تحویل گردیده و در ازای آن رسید دریافت میگردد که جهت پیگیری های بعدی قابل تحویل به شما می باشد.

شرایط درخواست گارانتی :

۲۴ ساعت بعد از تحویل درخواست گارانتی ثبت گردد.

بعد از تایید گارانتی تا ۴۸ ساعت کار با پست سفارشی (فقط پست سفارشی) برگشت داده شود . هزینه پست سفارشی به عهده تجسم نگار می باشد.

سفارشاتی که ۳ روز از زمان آماده شدن آنها گذشته باشد و مشتری درخواست ارسال ننماید به هیچ عنوان مشمول گارانتی نیست

الف )  مشکل تعداد چاپی 

۱- اگر تعداد کارت ویزیت ها از ۹۵٪ کل اعلامی کمتر بود به ازای کسری تعداد ، مبلغ محاسبه و صرفا به حساب کاربری افزوده میشود- یعنی سفارشاتی که تعداد آنها ۱۰۰۰ عدد اعلام می شود احتملا به دلیل تست چاپ و اشکالات برش و … ۹۵۰ عدد سالم تحویل گردد که معمولا چنین نیست .

تجسم نگار در چاپ سفارشات تعدادی برگه اضافه تر چاپ میکند و تمام سعی خودر ا در عدم خرابی به کار میگیرد .

ب) مشکل در گرماژ کاغذ و مقوا و لمینت

۱-چنانچه گرماژ مقوای سفارش تحویلی با اعلامی متفاوت باشد کلیه مبلغ سفارش استرداد و یا تجدید چاپ می گردد.ملاک تشخیص گرماژ عرف بازار و کارشناس تجسم نگار می باشد.

ج)مشکل در سایز و برش

۱-چنانچه در طراحی ویزیت کلیه احتیاط های برش اعلامی تصویری در موقع سفارش رعایت شده باشد و مشخصا ایراد از برشکار باشد .مشمول گارانتی کامل می باشد. حداقل حاشیه احتیاط برش ۳ میلی متر می باشد.

۲-تفاوت ۱ الی ۲ میلی متر سایز اعلامی با سایز تحویلی با توجه به امکانات برش بلامانع بوده ولی بزرگ و یا کوچک مشخص سایز کارت ویزیت ها مشمول گارانتی می باشد .

ملاک سایز ، اعلام مشتری موقع سفارش می باشد و اشتباهات سهوی مشتری مشمول گارانتی نیست .

د) مشکل در زمان تحویل

ملاک زمان تحویل تعداد روز کاری، موقع تایید نهایی سفارش از طریق سایت می باشد.و چنانچه سفارش از ساعت ۱۰ صبح  به بعد ثبت گردد از فردای آن روز تعداد روزها محاسبه می گردد.

کلیه ایام تعطیلی شرکت جزو زمان های کاری محسوب نمیشود.

ساعت تحویل و آماده شدن سفارشات هر روز ساعت ۲۰:۳۰ می باشد.

چنانچه دلیل تاخیر مشخصاً از افت یازار به صورت عمومی باشد مشمول گارانتی نمی باشد.

ولی در روزهای عادی چنانچه ۲۴ ساعت از زمان تحویل گدشته باشد و کار آماده نباشد مشمول گارانتی کامل بوده و وجه برگشت داده میشود.

ملاک آماده بودن ، موجود بودن سفارش آماده شده در انبار شرکت تجسم نگار می باشد . کلیه تاخیرها در باربری ، ارسال پیک و سایر حمل و نقل ها به عهده مشتری است .

 ه) مشکل تغییر رنگ یا چند رنگی

۱-کلیه سفارشات با رنگ های تیره مثل مشکی تمپلات یا سرمه ای،زرشکی،قهوه ای  و … مشمول گارانتی نمی باشد. حتی اگر یکروی چاپ تمپلات باشد.

۲-تغییر رنگ با توجه به اینکه شیت های کارت ویزیت به صورت عمومی و با در کنار هم قرار گرفتن چندین کار پیش هم چاپ میشود تا ۱۰٪ تغییر مشمول گارانتی نمی باشد .

۳-وجود لکه های چاپی ، خط ها و خش ها لیتو گرافی ، ریزش رنگ ، پاشش رنگ و طرح و کلیه ایرادهایی که واضح و مشخصا از مرحله چاپ و لیتوگرافی می باشد مشمول گارانتی می باشد.

۴- چند رنگی سفارشات چنانچه بیشتر از ۲۰٪ سفارشات می باشد . به تعداد چاپ های خراب شده هزینه به حساب کاربری برگشت داده می شود .

۵-سفارشات ارسالی با کیفیت پایین ، فرمت نا مناسب و مد رنگ غیر استاندارد به هیچ عنوانی مشمول گارانتی نمی باشد.

 

نکات مهم در مورد کارت ویزیت های شیشه ای

نکات مهم در مورد کارت ویزیت های شیشه ای

انواع کارت ویزیت شیشه ای

۱–      کارت ویزیت شیشه ای مات ( جنس کارت PVC می باشد و ضخامت آن بین ۴۵۰-۵۵۰ میکرون است . به صورت طلق بوده و انعطاف پذیر است . از این طرف کارت ، آن طرف به صورت محو دیده میشود )

۲-      کارت ویزیت شیشه ای مات ( جنس کارت PVC می باشد و ضخامت آن بین ۴۵۰-۵۵۰ میکرون است . به صورت طلق بوده و انعطاف پذیر است . از این طرف کارت ، آن طرف به صورت واضح دیده میشود )

 

کارت ویزیت شیشه ای در هر سایز بزرگ تر از ۵*۵ سانتی متر قابل تولید است .

حداقل هفت میلی متر حاشیه کارت ویزیت باید خالی طراحی شود یا طراح به سلیقه خود به شکلی طرح را ادامه دهد که پس از برش مشکل نداشته باشد.

با توجه به سیستم تولید و برش این نوع کارت ویزیت ها رعایت حاشیه خالی در کیفیت کار تولیدی تاثیر خوبی خواهد گذاشت.

 

استفاده از رنگ های پر و زمینه های تمپلات برای کارت های شیشه ای قابل اجرا نیست .

زمینه کار ساده و روشن باید باشد .

رنگ های سفید چاپ نمیشود و رنگ های دیگر با توجه به عبور نور از رنگ کم رنگ تر دیده میشوند .

بهتر است کار با کنتراست بسیار بالایی طراحی شود.

معمولا تعدادی بیشتر از مقدار سفارشات شما ، کارت تولید میشود. که اگر مشکلی در روند تولید بود ، تعداد کارهای سالم مکفی باشد .

خدمات طلاکوبی بر روی کارت های شیشه ای قابل انجام است .

حذف و یا ویرایش سفارش های چاپی و کارت ویزیت ارسالی برای چاپ

حذف و یا ویرایش سفارش های چاپی و کارت ویزیت ارسالی برای چاپ

مشتریان محترم توجه داشته باشند ، قبل از ارسال فایل دقت لازم به عمل آید تا نیازی به ویرایش یا حذف نداشته باشد.
به هر حال چنانچه بعد از ارسال فایل به هر دلیلی نیاز به تغییر فایل دارید به روش زیر اقدام نمایید .
۱- اگر آخرین وضعیت سفارش ثبت شده در انتظار تایید و یا پرداخت نشده است با ورود به بخش مدیریت سفارشات پنل خودتان روی دکمه حذف سفارش مربوطه کلیک نمایید .
با اینکار سفارش شما کامل حذف و مبلغ سفارش به اعتبار پنل کاربری شما افزوده میشود و شما میتوانید مجددا سفارش خودتان را ثبت نمایید .
۲ – اگر آخرین وضعیت سفارش شما تایید شده باشد . شما می توانید فایل ویرایش شده را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایید . توجه داشته باشد موضوع ایمیل را اصلاح سفارش نوشته و در متن ایمیل کد رهگیری و مشخصات کامل سفارش درج گردد.
توجه داشته باشید سفارشات تایید شده امکان ویرایش جنس و تیراژ را ندارند .
و فقظ میتوانید فایل سفارش را تغییر و ایمیل نمایید .
توجه !
هیچ تضمینی برای تغییر فایل ارسالی نیست . تمام تلاش تجسم نگار برای تعویض فایل ارسالی است تا کار مشتری درست چاپ شود . ولی با توجه به زمان های فرم بندی و سیستم های لیتو گرافی . احتمال تعویض فایل در مرحله تایید شده بسیار کم می باشد. پس صرفا در صورت امکان فایل جدید شما با فایل قبلی جابه جا خواهد شد .
بدیهی است سفارشات در حال چاپ و یا آماده ارسال قابل ویرایش و حذف نیستند.

 

اضافه کردن خدمات خاص مثل شماره زنی ، خط تا ، دور گرد و طلاکوب

چنانچه بعد از ثبت سفارش تمایل دارید خدمات تکمیلی به آن اضافه نمایید .

اگر وضعیت سفارش شما پرداخت نشده یا در انتظار تایید است . سفارش را حذف و مجدد ثبت نمایید .

اگر وضعیت سفارش شما تایید شده یا در حال چاپ است . برای هماهنگی اولیه با بخش کارت ویزیت تماس گرفته و اعلام نمایید .و حتما به محض آماده شدن کار( دریافت پیامک) با بخش حسابداری هماهنگی نمایید تا مبلغ خدمات را از حساب شما کسر کرده و دستور انجام خدمات صادر گردد

 

روش تهیه فایل طلاکوب

روش تهیه فایل طلاکوب

فایل های طلاکوب دقیقا positive طرح مورد نظر میباشد. بدین معنا که قسمتی که میخواهیم طلاکوب شود به صورت تک رنگ مشکی با K=100 در نظرمیگیریم بهتر است dpi فایل طلاکوب ۶۰۰ باشد.

طلاکوب به دلیل ساخت کلیشه بهتر است نوشته های خیلی ریز نداشته باشد، چراکه روش طلاکوب از برخورد کلیشه با کار و گرما تهیه میشود

نظر به اینکه چاپ طلاکوب مرحله ی دوم و بعد از چاپ اولیه میباشد لطفا از قرار دادن قسمت مورد نظر برای طلاکوب (فایل تک رنگ مشکی طلاکوب) در فایل اولیه چاپ خودداری نمایید .بدین معنا که قسمتی که میخواهیم طلاکوب شود در فایل اصلی چاپ به صورت طرح زمینه ی کار قرار گیرد.

در نظر داشته باشید در قسمتی که نوشته ها خیلی ریز باشد ممکن است طلاکوب به کار نچسبد و از خوانا بودن متن ما بکاهد

روش تهیه فایل موضعی از فایل لایه باز

روش تهیه فایل موضعی از فایل لایه باز

قسمت هایی که قصد موضعی (برجسته وبراق) نمودن آن را دارید انتخاب و به صورت تک رنگ مشکی) c=0 k=100 ،y=0، m=0)فایل مربوطه را تهیه و به صورت jpg ارسال نمایید

روش ارسال فایل از طریق ایمیل تجسم نگار که در قسمت ارتباط با ما موجود است میباشد

با توجه به حساسیت فایل موضعی از کوچک یا بزرگ نمودن فایل و یا کمتر قرار دادنk خودداری نموده و قسمت هایی را موضعی نمایید که نوشته های آن ریز نباشد

موضعی نمودن بیشتر برای نوشته های درشت و یا قسمت های خاصی از کارت میباشد

برای بهتر شدن فایل موضعی خود از قرار دادن فایل موضعی در حاشیه های کار و موضعی نمودن سطح وسیعی از کار خودداری نمایید

لازم به ذکر است امکان موضعی نمودن سطح کارت به صورت متفاوت با متن کارت نیز امکان پذیر است

به عنوان مثال طرح های تذهیبی یا طرح گل یا نوشته ی خاص مربوط به یک برند یا حتی عنوان یا نام مغازه ی خاص.

روش تهیه و طراحی قالب

روش تهیه و طراحی قالب

تهیه قالب از خدمات پس از چاپ می باشد که پس از آماده شدن چاپ نهایی روی کار مربوط انجام میگردد.

به عنوان مثال: برای ساخت قالب دایره روی سایز استاندارد کارت ویزیت باید این مورد را در نظر بگیریم که کلیه نوشته ها و متن هایی که میخواهیم جزء کار ما باقی بماند حداقل نیم سانت از خط برش فرضی ما فاصله داشته باشد.

گاهی برخی از طراحان حرفه ای برای زیبایی کار نوشته یا متنی را برای برش درلبه ی خط فرضی قرار می دهند که آن مورد از موارد استثاء میباشد

فضای مورد نظر برای قالب باید به گونه ای باشد که حداقل یک سانت لب پنجه ی کاردر نظر گرفته شود و امکان قالب خوردن آن وجود داشته باشد. لب پنجه ی کار به قسمتی اطلاق میشود که توسط دست یا دستگاه گرفته شده تا قالب مربوط به کار چاپی زده و قالب خاص ما جدا گردد.( از قرار دادن خط فرضی قالب خود در حاشیه ی کار بدون فاصله جدا پرهیز نمائید، چراکه حداقل فاصله تا مرز کار باید ۵ الی ۷ میلی متر باشد)

در نظر داشته باشید ساخت قالب به صورت تیغ و نیم تیغ انجام میگیرد. در روش تیغ پس از برخورد تیغ با کار، کل قسمت از کار اصلی جدا میگردد و در روش نیم تیغ قسمت قالب خورده هنوز به کار اصلی متصل میباشد

در کارهایی که دارای زمینه ی رنگی یا طرح خاصی میباشد (مثلا strocke) نسبت به خط فرضی قالب خود رنگ زمینه و یا طرح خود را حداقل تا نیم سانتی متر ادامه دهید.

روش طراحی لیبل CD

روش طراحی لیبل CD

برای طراحی لیبل CD با توجه به ابعاد CD خط فرضی قالب دایره ی ۱۱٫۸*۱۱٫۸ سانتی متر می باشد یعنی شما در فضای ۱۲*۱۲ سانتی متر برچسب CD خود را طراحی نموده و پس از آن سایز کار خود را به ۱۳*۱۳ سانتی متر افزایش داده ( canvas size) به گونه ای که بک گراند شما افزایش یابد نه طرح اصلی.

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که فضای احتیاط برش در قالب تیغ لیبل CD 5 تا ۷ میلی متر میباشد.

نکاتی در خصوص دایره ی وسط لیبل CD :

دایره ی وسط لیبل  سی دی با قطر ۳ و ۱٫۵  سانتی متر میباشد که شما می توانید با در نظر گرفتن خط فرضی قالب خود و نیم سانت احتیاط برش ذکر شده اقدام به طراحی داخل لیبل CD نمائید.

سفارش چاپی دارم!

سفارش چاپی دارم!

راهنمایی جهت گرفتن قیمت سفارشات چاپی وسفارش دهی

سایت آنلاین سفارشات چاپی دردست طراحی می‌باشد.

موقتاً با شرکت ۶۳۰۱۲۰۱-۰۳۱۱تماس وباداخلی ۲هماهنگی نمایید.