شرایط گارانتی چاپ کارت ویزیت

همکاران و مشتریان گرامی کلیه سفارشات کارت ویزیت فقط با شرایط ذیل مشمول گارانتی تجدید چاپ و یا برگشت وجه می باشد.

تحویل کلیه کارها در محل آدرس تجسم نگار بوده و مسئولیت و پیگیری بار از مبدا تا مقصد با سفارش دهنده است. کلیه بارها صحیح و سالم به شرکت باربری انتخابی شما تحویل گردیده و در ازای آن رسید دریافت میگردد که جهت پیگیری های بعدی قابل تحویل به شما می باشد.

شرایط درخواست گارانتی :

۲۴ ساعت بعد از تحویل درخواست گارانتی ثبت گردد.

بعد از تایید گارانتی تا ۴۸ ساعت کار با پست سفارشی (فقط پست سفارشی) برگشت داده شود . هزینه پست سفارشی به عهده تجسم نگار می باشد.

سفارشاتی که ۳ روز از زمان آماده شدن آنها گذشته باشد و مشتری درخواست ارسال ننماید به هیچ عنوان مشمول گارانتی نیست

الف )  مشکل تعداد چاپی 

۱- اگر تعداد کارت ویزیت ها از ۹۵٪ کل اعلامی کمتر بود به ازای کسری تعداد ، مبلغ محاسبه و صرفا به حساب کاربری افزوده میشود- یعنی سفارشاتی که تعداد آنها ۱۰۰۰ عدد اعلام می شود احتملا به دلیل تست چاپ و اشکالات برش و … ۹۵۰ عدد سالم تحویل گردد که معمولا چنین نیست .

تجسم نگار در چاپ سفارشات تعدادی برگه اضافه تر چاپ میکند و تمام سعی خودر ا در عدم خرابی به کار میگیرد .

ب) مشکل در گرماژ کاغذ و مقوا و لمینت

۱-چنانچه گرماژ مقوای سفارش تحویلی با اعلامی متفاوت باشد کلیه مبلغ سفارش استرداد و یا تجدید چاپ می گردد.ملاک تشخیص گرماژ عرف بازار و کارشناس تجسم نگار می باشد.

ج)مشکل در سایز و برش

۱-چنانچه در طراحی ویزیت کلیه احتیاط های برش اعلامی تصویری در موقع سفارش رعایت شده باشد و مشخصا ایراد از برشکار باشد .مشمول گارانتی کامل می باشد. حداقل حاشیه احتیاط برش ۳ میلی متر می باشد.

۲-تفاوت ۱ الی ۲ میلی متر سایز اعلامی با سایز تحویلی با توجه به امکانات برش بلامانع بوده ولی بزرگ و یا کوچک مشخص سایز کارت ویزیت ها مشمول گارانتی می باشد .

ملاک سایز ، اعلام مشتری موقع سفارش می باشد و اشتباهات سهوی مشتری مشمول گارانتی نیست .

د) مشکل در زمان تحویل

ملاک زمان تحویل تعداد روز کاری، موقع تایید نهایی سفارش از طریق سایت می باشد.و چنانچه سفارش از ساعت ۱۰ صبح  به بعد ثبت گردد از فردای آن روز تعداد روزها محاسبه می گردد.

کلیه ایام تعطیلی شرکت جزو زمان های کاری محسوب نمیشود.

ساعت تحویل و آماده شدن سفارشات هر روز ساعت ۲۰:۳۰ می باشد.

چنانچه دلیل تاخیر مشخصاً از افت یازار به صورت عمومی باشد مشمول گارانتی نمی باشد.

ولی در روزهای عادی چنانچه ۲۴ ساعت از زمان تحویل گدشته باشد و کار آماده نباشد مشمول گارانتی کامل بوده و وجه برگشت داده میشود.

ملاک آماده بودن ، موجود بودن سفارش آماده شده در انبار شرکت تجسم نگار می باشد . کلیه تاخیرها در باربری ، ارسال پیک و سایر حمل و نقل ها به عهده مشتری است .

 ه) مشکل تغییر رنگ یا چند رنگی

۱-کلیه سفارشات با رنگ های تیره مثل مشکی تمپلات یا سرمه ای،زرشکی،قهوه ای  و … مشمول گارانتی نمی باشد. حتی اگر یکروی چاپ تمپلات باشد.

۲-تغییر رنگ با توجه به اینکه شیت های کارت ویزیت به صورت عمومی و با در کنار هم قرار گرفتن چندین کار پیش هم چاپ میشود تا ۱۰٪ تغییر مشمول گارانتی نمی باشد .

۳-وجود لکه های چاپی ، خط ها و خش ها لیتو گرافی ، ریزش رنگ ، پاشش رنگ و طرح و کلیه ایرادهایی که واضح و مشخصا از مرحله چاپ و لیتوگرافی می باشد مشمول گارانتی می باشد.

۴- چند رنگی سفارشات چنانچه بیشتر از ۲۰٪ سفارشات می باشد . به تعداد چاپ های خراب شده هزینه به حساب کاربری برگشت داده می شود .

۵-سفارشات ارسالی با کیفیت پایین ، فرمت نا مناسب و مد رنگ غیر استاندارد به هیچ عنوانی مشمول گارانتی نمی باشد.

 

دیدگاههای بسته شده